Травяні

Травяні

Утамувати відчуття спраги в літню спеку багато людей намагаються прохолодними напоями. Однак після них все одно хочеться пити. Інша справа традиційні трав'яні чаї, які не тільки втамовують спрагу, а й бадьорять весь організм, наповнюючи його силами і енергією. Так, чаї з дикою, японської, ханчжоуським хризантемою, жимолостю, китайської купальниця, «гіркої трави» - Кудін, не тільки відмінно втамовують спрагу, а й мають лікувальні властивості. Зокрема очищають організм від токсинів і шлаків, сприяють поліпшенню зору, а також мають інші корисні властивості.

Трав'яні чаї користуються величезною популярністю, їх проводять в багатьох провінціях Китаю, особливо в його північній частині. Пити трав'яний чай можна як окремий напій, або додавати його в звичайний чай, який завдяки цьому знайде незвичайний квітковий аромат і тонкий смак.

У слабкої концентрації, всі види трав'яних чаїв мають загальнозміцнюючу дію, в той час як міцні настої мають яскраво виражений лікувальний ефект. Тому потрібно уважно і відповідально ставитися до рекомендацій щодо застосування кожного окремого виду трав'яного квіткового чаю.

Сортування
Відображати:
Список Сітка
КудІн
     Відомий також як Фудін або Гао Лу, Кудін - це неймовірно корисний крупнолистовой..
Базовано на 6 відгуках.
76 грн.

Трав'яні чаї

Якщо Ви любите трав'яні чаї, і хотіли б спробувати щось нове і особливе, тоді інтернеті магазин TeaCountry, готовий здивувати Вас елітними сортами трав'яних чаїв, виготовлених за спеціальною методикою, яка зберігається в секреті.

Китайські трав'яні чаї, зокрема Кудін, являють собою унікальний напій, який не тільки тонізує, але й надає життєвих сил.

Кудін виготовляється з листя субтропічного, вічнозеленої рослини Гостролист, за тією ж технологією, як і багато зелені чаї. Однак такий напій не можна назвати чаєм, оскільки він не виготовляється з чайних листів.