Заварочник Teapot с кнопкой кави/чай пуэр - 500 мл. №1906

  • Модель:1906-1
  • Наявність:Нема в наявності
240 грн.

Ємність 500 мл
Teapot (Тіпот) - це скляний заварювальний чайник з кнопкою, колбою і механізмом для зливу. Сам чайник виготовлений з жароміцного скла, всередині нього є заварювальна колба (так звана «слівнік»), кришка оснащена кнопкою для швидкого зливу завареного чаю. Заварювальна колба зроблена з пластику, але хорошої якості.
Перевага такого чайника в тому, що чай заварюється заварюється у верхній колбі, і одним натисненням кнопки швидко зливається в нижню, основну ємність, таким чином можна точно розрахувати час заварювання чаю, що не пере заваривши його і не зіпсувавши смак
У заварювальний стаканчик зроблений з кришкою, яка зручно відкривається натисканням на виступаючий язичек, фіксується в скляному чайнику за допомогою фіксуючого виступу, потрібно вставити стаканчик на місце трохи повернути - поєднавши фігурні вирізи - ну і присутні стрілки відкрити і закрити. Фіксується дуже надійно, не бовтається.
Сама ручка пластикова, гладка, не ковзає, дуже зручно тримати в руці, не нагрівається.
На дні стаканчика є клапан - який не дає воді пролитися, клапан відкривається при натисканні на червону кнопку, яку ми бачимо на кришці, відкривається клапан і заварка виливається в скляну ємність.
Сіточка НЕ ​​сьемная, потрібно добре промивати, якщо розраховуєте на довгий час служби

  1. Погано
  2. Добре
Продовжити