Чабань бамбукова велика "Бамбук" №1806, 50*27,3*4 см

  • ВиробникКитай
  • Модель:1806
  • Наявність:На складі
1,295 грн.

Велика Чабань "Бамбук" з вбудованим піддоном

Розміри: 50 * 27,3 * 4 см

Матеріал: бамбук

Гарний чайний столик (Чабань) півметра в довжину. Поверхня виконана у вигляді малюнка з різьбленим орнаментом. Вигнуті огорожі з обох сторін не дають посуді впасти з Чабані і в той же час дуже лаконічно поєднуються з вишуканими ніжками. Досить велика поверхня, на якій можна організувати чаювання на цілу сім'ю і без праці розмістити все необхідне. Вся конструкція встановлена ​​на чотирьох підкладках з м'якої гуми, які надійно фіксують її на столі і не дряпають поверхню під столиком.

У піддоні вбудований клапан для відведення води, який може працювати відразу в двох режимах:

Стаціонарний - якщо вам не хочеться постійно виливати воду з піддона. Просто підключаємо до клапану шланг (який йде в комплекті) і направляємо його в ємність, куди буде зливатися вода.

Мобільний - якщо ви не часто п'єте чай і не проти виливати воду з піддона після кожної церемонії. В такому випадку просто закриваємо пробкою клапан, і вода буде залишатися всередині. Також, такий режим найкраще підійде, якщо ви взяли її з собою в гості. Нехай і не дуже зручно, проте її можна транспортувати, оскільки розмір все-таки не настільки великий.

  1. Погано
  2. Добре
Продовжити