Мо Ли Лун Фэн Чжэн (Жасмінова перлина)

  • ВиробникКитай
  • Модель:6.2
  • Наявність:На складі
* Тип упаковки:


83 грн.

Класичний зелений чай з яскравим жасминовим ароматом. Виробляється в декількох провінціях на південному сході Китаю. Дивний аромат жасмину цей чай отримує в процесі виробництва шляхом змішування з свіжозібраним квітами жасмину. Коли чай вбирає аромат, квіти жасмину відокремлюються, а чай піддається скручування і сушці. При заварюванні скручене листя розкриваються, віддаючи казковий жасминовий аромат і ніжний смак.

     
У сорті Жасминова перлина міститься маса амінокислот та ефірних масел, які підсилюють тонізуючі і зігріваючі властивості напою. Чай надає заспокійливу дію на нервову систему, знімає напругу і фізичну втому. Жасминовий чай нормалізує роботу селезінки, очищає печінку і кров, покращує зір, а також сприяє зниженню ваги.

     
Заварювати потрібно або в скляній, або в керамічному посуді з розрахунку 5 - 6 перлин (3 м на 150 мл. Води). Щоб відчути повний смак цього чаю, температура води, використовуваної для заварювання не повинна перевищувати 70-80 ° C. Настояти протягом приблизно 3 -5 хвилин. Приємного чаювання!

  1. Погано
  2. Добре
Продовжити