Маракуйя сушена В'єтнам, 200гр

222 грн.

Маракуйя сушена вагова 200гр Оптові ціни від 5 кг

Залежно від сорту маракуйи вона має гладку або шорстку шкірку. Але вважається, що плід з гладкою шкіркою менш зрілий і солодкий, ніж плід з шорсткою. На вигляд вони зелені, або темно або світло-зелені.

М'якоть плодів містить більше 35-40% соку. Кількість вуглеводів коливається в діапазоні від 8,4% до 21%, білків до 3%, органічних кислот до 4%, а інших мінералів до 4,2%. У складі маракуйи є залізо, калій, фосфор, кальцій, магній, йод, марганець, цинк, фтор і інші. Також вітаміни: С, Е, В1, В2, В3, В5, В9, А, Н, К і інші.

З корисних властивостей маракуйи можна відзначити її благотворний вплив на загальний стан кишечника - вона має м'який послаблюючу дію. Виводить з організму сечову кислоту і може знижувати температуру. Рекомендується до вживання всім людям, у яких є захворювання сечовивідних шляхів і печінки, а також при гіпотонії (знижений тиск).

Маракуйя містить безліч вітамінів і корисних речовин, є клітковина і інші елементи, які можуть надавати антиоксидантну дію. За рекомендаціями дієтологів плоди маракуї потрібно вживати для зниження ваги, проти захворювань серцево-судинної системи, печінки і сечостатевої системи.

Ще корисними властивостями є протимікробну, жарознижувальну і проносне дії. Плоди знижують рівень холестерину в крові, і тим самим різко зменшують шанси захворіти серцево-судинними захворюваннями.

Клітковина, яка також міститься в плодах, сприяє нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту і лікуванню багатьох захворювань травлення. Маракуйя також застосовується як протизапальний, захисне від вірусів та інфекцій засіб. Благотворно впливає на роботу нервової системи і робить сон більше міцним і здоровим.

Виробництво - В'єтнам

  1. Погано
  2. Добре
Продовжити