Чайна дошка (Чабань) для чаю "Колісниця", бамбук 54.5 * 39.5 * 7.8см

2,405 грн.

Характеристики:

    
Оформлена в дусі китайських традицій
    
Багато візерунків, вирізаних в бамбуку
    
2 режиму роботи клапана в піддоні
    
Шланг з прозорою гуми в комплекті
    
4 м'яких ніжки під Чабанов
    
стійка
    
Герметичний піддон із пластику
    
водостійкий бамбук
    
розмір 54,5 * 39,5 * 7,8см
    
Клапан, яким обладнана чайна дошка порадує тих, хто не хоче виливати піддон після кожної церемонії. Просто відкриваємо пробку на клапані, підключаємо до нього шланг (який йде в комплекті) і направляємо його в ємність, куди буде зливатися вода. В іншому випадку можна просто закрити пробку і використовувати піддон як будь-який інший.

Чайна дошка (Чабань) являє собою спеціальний низенький чайний столик, обладнаний спеціальним піддоном в який під час чайної церемонії стікає вода або чай. Це дуже практично, так як під час церемонії, можна не турбуватися про те, що рідина стече на підлогу або килим. Через це кришку столика роблять з отворами, через які вода стікає всередину.

Чайні дошки можуть мати найрізноманітніші форми, від звичайних прямокутних до овальних або мають зовсім химерну форму.

      
Зазвичай Чабань роблять з дерева, іноді з бамбука, зараз також іноді зустрічаються чайні дошки з пластику (зазвичай з пластика роблять водонепроникний піддон) рідше кераміка і фарфор, інші матеріали для неї практично не використовуються. Чабанов буває великий, буває і маленькою. Вибір розміру визначається кількістю людей беруть участь в церемонії і відповідно кількістю чайного посуду яка на ній може розміститися. Є маленькі столики на 2-3 людини, а є великі, розраховані на велику компанію.

       
Чайна дошка - це основа на якій і навколо якої відбувається дійство чайної церемонії. На ній розташовуються чайні приналежності, краса і зручність чайної дошки дуже важливі для створення правильної атмосфери. Нерідко на кришці столика вирізують отвори в вигляді ієрогліфів. Все це надає Чабанов вишуканість, красу і при цьому практичність.

  1. Погано
  2. Добре
Продовжити